Teslimat Şartları

Teslimat şekli: Elektronik ortamda online teslimat

Yenibilgievi tarafından satışa sunulan eğitim hizmeti elektronik ortamda gerçekleştirilmekte olup, sözleşme konusu hizmet ödeme ile birlikte tüketicinin kullanımına açılmaktadır. Bu nedenle satışa sunulan hizmetin herhangi bir kargolama işlemi söz konusu değildir.

Yenibilgievi satın almadan itibaren en geç 48 saat içerisinde alınan hizmetin kullanıma açıldığına dair sözlü veya yazılı olarak tüketiciyi bilgilendirmekle yükümlüdür.

Yenibilgievi tedarik aşamasında sıkıntı yaşanan hediye yayınları aynı türden başka yayınlarla değiştirme hakkını saklı tutar.

İade Ve İptal Şartları

Satın aldığınız Canlı Ders ürünü, online olarak teslim aldığınız günden itibaren 24 saat içerisinde yenibilgievi.com adresine başvuruda bulunarak aşağıdaki koşullar dahilinde cayma hakkınızı kullanabilirsiniz.

İade, Tüketiciden banka hesap bilgileri istenerek, Tüketicinin belirttiği hesaba (hesabın fatura adresindeki kişinin adına veya kullanıcı üyenin adına olması şarttır) havale ve EFT şeklinde yapılacaktır. yenibilgievi tüketiciye hizmet bedelinin tamamını banka aracılığıyla tek seferde geri öder. Yenibilgievi tarafından hiçbir surette tüketiciye elden nakit olarak para iadesi yapılmaz.

Herhangi bir nedenle sözleşme ilişkisinin sona ermesi durumunda, tüketiciye eğitim hizmeti yanında hediye olarak gönderilen basılı yayın veya kitapların hiç kullanılmamış olması koşulu ile iadesi gerekir. Hediye yayınların tüketici tarafından kullanıldığı durumlarda yayın etiket bedeli düşüldükten sonra ücret iadesi gerçekleştirilir.